<< Terug naar veiling

Koop 18

Handzame

Bod uitbrengen

Info

U moet aangemeld zijn om een bod te kunnen plaatsen... Klik hier om je aan te melden.
Type: Liefhebber: Schepens Jan

18 schepens jan, handzame

        Bon op afspraak

Jan, heeft er al een mooi traject op zitten.

Met zijn net 30 jaar heeft hij zijn schouders onder het mandaat nationaal mandataris KBDB gestoken, zal zeker niet mis zijn voor de westvlamingen.

Maar op sportief vlak ligt de lat op de fondvluchten, gezien hij als  leermeerster Georges Bolle die een echte krak was in dit vak, kan dit ook niet anders.

Een sterke stam maar nu de kans toe is iets van te bemachtigen.