18 schepens jan, handzame
Bon op afspraak
Jan, heeft er al een mooi traject op zitten.
Met zijn net 30 jaar heeft hij zijn schouders onder het mandaat nationaal mandataris KBDB gestoken, zal zeker niet mis zijn voor de westvlamingen.
Maar op sportief vlak ligt de lat op de fondvluchten, gezien hij als leermeerster Georges Bolle die een echte krak was in dit vak, kan dit ook niet anders.
Een sterke stam maar nu de kans toe is iets van te bemachtigen.
Minimale biedstap
=> Lager dan 250 euro minimaal 10 euro => Hoger dan 250 euro minimaal 25 euro => Hoger dan 500 euro minimaal 50 euro => Boven 1000 euro minimaal 100 euro
Autobod
De automatisch bieder heeft voorrang op de manuele bieder.( bij gelijk oplopend bod)
Verlenging van de veiling
Als er een bod komt op een duif in de laatste vijf minuten van de verkoop wordt deze automatisch 5 minuten verlengd en dit tot het einde der biedingen.
U bent momenteel de hoogste bieder!
Helaas, u werd overboden...