KOOP 23 Schepens Jan Kortemark
OP AFSPRAAK
Jan Schepens heeft er al een mooi traject op zitten. Van kindsbeen was hij gebeten door duiven.
Jan is een jonge gedreven liefhebber die zowel nationaal al lokaal goede resultaten behaalt.
Met zijn net 30 jaar heeft hij zijn schouders onder het mandaat nationaal mandataris KBDB gestoken.
Steeds goed spel met leermeerster Georges Bolle die een echte krak was.
Een sterke stam maar nu de kans toe is iets van te bemachtigen.
Doe er jullie voordeel mee.
3de kampioen +600km jaarse Union Gistel 2025
Dank voor uw schenking Jan
Minimale biedstap
=> Lager dan 250 euro minimaal 10 euro => Hoger dan 250 euro minimaal 25 euro => Hoger dan 500 euro minimaal 50 euro => Boven 1000 euro minimaal 100 euro
Autobod
De automatisch bieder heeft voorrang op de manuele bieder.( bij gelijk oplopend bod)
Verlenging van de veiling
Als er een bod komt op een duif in de laatste vijf minuten van de verkoop wordt deze automatisch 5 minuten verlengd en dit tot het einde der biedingen.
U bent momenteel de hoogste bieder!
Helaas, u werd overboden...