<< Terug naar veiling

Koop 16

Bod uitbrengen

Info

U moet aangemeld zijn om een bod te kunnen plaatsen... Klik hier om je aan te melden.
Type: Liefhebber: De Wever Danny

1.  De Wever Danny                   Duif op afspraak

Terwijl iedere liefhebber bij de start van het seizoen te kampen had met verliezen en rot slechte vluchten , speelde Danny in kampioenstijl alsof er niets aan de hand was. Danny heeft een prachtig seizoen achter de rug op alle afstanden.

Dat bewijzen zijn kampioenschappen 1° Sermaises jaarse  Oosteeklo en 1°Kampioen Zware Halve Fond 1 + 2 oude Fondclub  Eeklo.

Enkele uitslagen:

Arras 13 – 16 – 26 – 47 – 58 – 59 – 60 – 61 – 62  - ..   971 jo duiven

Clermont 4 – 5 – 8 – 16 – 31 – 34 – 36 – 74 - ..   652 jo duiven

Sermaises 1 – 22 – 23 – 30 – 32 – 33 – 34 – 35 - .. 244 jo duiven

Montoire 14 – 30 – 40 – 41 - ..  517 jo duiven